Kiedy i jak korzystać z pomocy drogowej? Kto tak naprawdę pomaga na drogach

Warszawa oferuje sprawną pomoc drogową

Firma działa na rynku motoryzacyjnym wykonuje całodobową pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Nasz samochód ma maksymalną masę 3,5 tony i wyposażony jest w nawigację, a także wyciągarkę elektryczną. Dzięki temu holowanie Warszawa może szybko dojechać do klienta, a nie niepotrzebnie się przemieszczać. Jesteśmy na czas na miejscu zdarzenia, jesteśmy profesjonalni, rzetelni i bezpieczni.

Warszawa oferuje sprawną pomoc drogową

Zajmujemy się również holowaniem samochodów za granicę (Europa) jak i na terenie całego kraju.

Zapewniamy bezpieczeństwo holowanego samochodu oraz niskie ceny za świadczone usługi. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

Pomoc drogowa oferowana jest o każdej porze dnia!

Serdecznie zapraszam do współpracy i korzystania z naszych usług.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Przekonaj się, że nasza firma jest najlepszą alternatywą.

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Znamy się na swojej pracy. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim pojazdem.

Nasze ceny są rozsądne. Warto sprawdzić!

Dysponujemy różnorodną gamą pojazdów. Potrafimy poradzić sobie z większymi awariami.

Naprawiamy pojazdy na drodze, gdy tylko jest to możliwe. Nasi mechanicy są naszymi kierowcami. Skierują Cię do warsztatu samochodowego, gdy sami nie będą w stanie naprawić problemu.

Zapewniamy przyjazną obsługę. Nie palimy papierosów w samochodzie.

Oferta naszej firmy

Co jesteśmy w stanie zrobić, aby Państwu pomóc?

Transport minivanów jak również samochodów osobowych w terenie

Transport quadów, motocykli, innych maszyn i innych ładunków

Dostarczanie paliwa

Wyprowadzenie samochodu z rowu

Awaryjne otwieranie pojazdów

Usuwanie drobnych awarii na drodze

Holowanie pojazdów na lawetę

Oferujemy usługi transportowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych oraz Europy.

Cennik pomocy drogowej

Oferta naszej firmy

Samochód wyposażony jest w nawigację, a także mocną wyciągarkę, dzięki czemu możliwe jest dotarcie na miejsce w krótkim czasie. Ceny za nasze usługi ustalane są indywidualnie w zależności od wagi i wielkości ładunku, a także długości trasy. Oferujemy nasze usługi po przystępnych kosztach. Nasze usługi nie polegają tylko na holowaniu samochodów z kolizji, wypadków samochodowych, a nawet po wypadku. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy na miejscu wypadku. Dlatego możesz zgłosić się do naszej firmy, gdy zabraknie Ci paliwa, a Twój pojazd znajduje się w zaspie śnieżnej lub rowie czy zaspie, a Ty nie jesteś w stanie otworzyć drzwi samochodu. We wszystkich tych sytuacjach zapewniamy szybką i profesjonalną pomoc drogową. We wskazane przez klienta miejsce, na terenie Warszawy i okolic dojeżdżamy maksymalnie w ciągu 20 minut. W tym celu korzystamy z nawigacji, dzięki czemu nie tracimy czasu na próby dotarcia pod wskazany adres.

Zajmujemy się również przeprowadzkami pojazdów, takich jak minivany i samochody terenowe, a także sprzętem rolniczym i budowlanym. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Współpracujemy z zaufanym warsztatem samochodowym. Zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz pomocy podczas jazdy samochodem. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas w każdej chwili!

Dostępność

Dostępność i dyspozycyjność

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, otrzymają swoje zlecenia przez całą dobę. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu żaden kierowca nie znajdzie się w niebezpiecznych okolicznościach na drodze. Po skontaktowaniu się z nami, oceniamy problem, a następnie wysyłamy pod wskazany adres odpowiedni personel.

Nawigacja jest w naszym zasięgu i pozwala nam na dotarcie do klienta w czasie poniżej 20 minut. Ma to kluczowe znaczenie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, które mogą stanowić dodatkowy problem dla ofiar wypadków drogowych.

Sprzęt i kwalifikacje

Sprzęt i kwalifikacje dostosowane do specyfiki pracy

Na potrzeby naszej działalności dysponujemy dwiema lawetami o ładowności 3,5 tony każda. Dodatkową zaletą naszych lawet jest to, że są one wyposażone w solidną wyciągarkę. Jest to bardzo ważny element, szczególnie przy wyciąganiu pojazdów z rowów. Posiadamy również wszelkie atesty i certyfikaty niezbędne do wykonywania naszego zawodu. Daje nam to również pewność większego bezpieczeństwa i większej dokładności.

Nie tylko autopomoc

Nasze usługi, choć skierowane głównie do kierowców z Warszawy i innych pobliskich miejscowości, nie ograniczają się jedynie do świadczenia pomocy drogowej. Nasza specjalistyczna flota pozwala nam na transportowanie pojazdów na terenie całego kraju i Europy. Transport to fantastyczna usługa zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przewożenie uszkodzonych samochodów, czy też sprowadzanie pojazdów zakupionych w innych krajach, zdecydowanie ułatwia życie wielu kierowcom.

autopomoc

Zajmujemy się również transportem pojazdów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również holowaniem pojazdów, które są różnego rodzaju. Są to między innymi rowery, quady, a nawet sprzęt budowlany i rolniczy. W przypadku przewozu dużych pojazdów lub samochodów ciężarowych zlecamy to zadanie firmie dysponującej mocniejszym sprzętem, z którą współpracujemy od wielu lat.