Kontakt z pomocą drogowej Praga Północ

tel: +48736884557

e-mail:  pomocdrogowapragapolnoc@gmail.com

Pomoc drogowa Praga Północ - zakres usług

Choć wielu osobom pomoc drogowa kojarzy się z holowaniem lub lawetą, coraz powszechniejszy staje się fakt, że istnieją firmy, które się w tym specjalizują w pomoc drogowa Warszawa Praga Południe za pomocą auto lawety. Warto znać wszystkie dostępne usługi.

Holowanie Praga Północ w Warszawie

Można ruszyć, zmienić opony i zaopatrzyć się w paliwo.

Pomoc drogowa służy do ponownego uruchomienia pojazdu i kontynuowania podróży. Jest to szczególnie ważne w zimie, kiedy niskie temperatury mogą spowodować awarię akumulatora lub inne usterki. Filtr paliwa: Pomoc drogowa jest w stanie naładować akumulatory i rozwiązać inne problemy. Naprawić lub wymienić uszkodzoną część. Dodatkowo, może dostarczyć paliwo. Może to być spowodowane tym, że zbiornik jest pusty i nie jesteśmy w stanie kontynuować naszej podróży. Ważne jest, aby kierowcy byli w stanie naprawić każdą usterkę na drodze tak szybko, jak to możliwe. Pomoc drogowa w przypadku przebicia opony może ją wymienić, a zrobi to profesjonalnie i szybko.

Holowanie Praga Północ w Warszawie

Można wyciągnąć samochód z zasp śnieżnych lub błota, ale nie z rowów.

Polecamy Państwu naszą usługę holowania 24 godziny na dobę.

Są to nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy, z którymi stale współpracujemy. Partner może mieć pewność, że otrzyma najlepszą możliwą usługę, która uwzględnia jego potrzeby i wymagania. Naszymi autolawetami jesteśmy w stanie dostarczyć pojazdy nawet w najbardziej odległe zakątki Europy. Kierowcy posiadają dobrą znajomość zachodnioeuropejskich rynków, przepisów i prawa. Ułatwia to cały proces i zapobiega niepotrzebnym opóźnieniom. Ze względu na dużą ładowność, stabilne techniki mocowania i wszechstronność, nasze lawety są w stanie przewieźć wiele różnych typów pojazdów.

Holowanie Praga Północ w Warszawie

Holowanie jest dostępne zarówno dla pojazdów powypadkowych, jak i po kolizji. Samochód nie może jechać dalej lub jest w na tyle złym stanie, że stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Samochód powinien zostać wciągnięty na linę, lub lawetę. Zamiast prosić znajomych o pomoc w podniesieniu go, lepiej od razu zadzwonić po pomoc drogową. Mogą oni pojawić się na miejscu w krótkim czasie.