Witam, jestem Mobilny mechanik samochodowy w Warszawie Praga Północ. Kilka słów o mojej osobowości:

Dzięki doświadczeniu mechanika rajdowego oraz kierunkowemu wykształceniu zdobyłem umiejętności mechanika samochodowego. Można to sobie wyobrazić jako: Jeśli jestem w stanie naprawić pojazd rajdowy w ekstremalnych warunkach pogodowych i terenowych, w wyznaczonym czasie, to będę w stanie naprawić Twój samochód. Wynika to z tego, że uważam, że jest on używany w bardziej cywilizowany sposób. Jest to głównie jazda miejska i po szlakach.

Moim celem było bycie mobilnym mechanikiem dla tych, którzy nie mają czasu lub ochoty czekać w odległych warsztatach.

Możliwe są wszystkie rodzaje napraw silników

Naprawy silników mechanicznych w Praga Północ, teraz

Możliwe są wszystkie rodzaje napraw silników, od najmniejszych do najbardziej skomplikowanych. Wszystko to wykonywane jest z największą starannością i precyzją. Co więcej, mogę być na miejscu u Ciebie przez 24 godziny na dobę, więc nie musisz się martwić, jeśli Twój samochód został całkowicie unieruchomiony.

Dokonuję kontroli stanu technicznego elementów zawieszenia

Naprawa i przegląd zawieszenia w Warszawie Praga Północ

Dokonuję kontroli stanu technicznego elementów zawieszenia. W razie potrzeby wymieniam zużyte części. Nie ma znaczenia, czy trzeba odkręcić i wymienić końcówki drążków kierowniczych, czy samochód wymaga wymiany wahaczy, sworzni, łączników stabilizatora, amortyzatorów itp. Możliwa jest również wymiana kół. Zależy mi przede wszystkim na tym, abyś miał sprawny samochód, który bezpiecznie dotrze do celu.

Na miejscu jestem w stanie wymienić lub naprawić każdy element układu kierowniczego.

Przeglądy i naprawy układów kierowniczych w Warszawie Praga Północ, nowe

Na miejscu jestem w stanie wymienić lub naprawić każdy element układu kierowniczego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące następujących kwestii: maglownica, kolumna kierownicza; pompa wspomagania układu kierowniczego (elektryczna lub hydrauliczna), przekładnia kierownicza, listwa kierownicza ….and kolumna kierownicza

Przegląd i naprawa układu hamulcowego w Warszawie Praga Północ.

Czy masz hamulce tarczowe, bębnowe, a może tarczowo-bębnowe? Być może padł Ci któryś z czujników ASR, ESP lub ABS. Wymieniam wszystkie części układu hamulcowego. Może to być zwykła wymiana klocków hamulcowych, lub kompletna wymiana całego układu hamulcowego wraz z tarczami i szczękami. Ponieważ w grę wchodzi Twoje bezpieczeństwo, ważne jest, aby Twój samochód miał sprawne hamulce.

Naprawy i wymiany układu wydechowego w Warszawie Praga Północ

Wszystkie najważniejsze elementy są dostępne do naprawy lub wymiany z całodobowym dostępem dla klienta. Czasami polega to na naprawie, czyszczeniu lub wymianie głównego elementu, takiego jak kolektor wydechowy lub sondy lambda, ale czasami zdarzają się usterki takich elementów jak katalizatory, filtry cząstek stałych (DPF. FAP. GPF), katalizator SCR, przepustnica, czy tłumik. Te elementy również możemy naprawić lub wymienić z całodobowym dostępem dla klienta.

Diagnostyka i naprawa układów elektrycznych w Warszawie Praga Północ, nowe

Padł Ci akumulator? Być może trzeba będzie wymienić alternator. Może do wymiany bezpieczniki i wtyczki? Podejmę się tego jak najszybciej, niezależnie od przyczyny.

Dostarczanie paliwa za pomocą Mobilnego mechanika samochodowego w Warszawie Praga Północ nowy

Tak, świadczę tę usługę. Czasami może się zdarzyć, że zapomnisz uzupełnić bak i w końcu staniesz na drodze z pustym bakiem. Najpierw należy określić, czy używasz benzyny lub oleju napędowego. Następnie kupię gaz i dostarczę go do Ciebie. W koszt usługi wliczone są koszty paliwa oraz czas i koszt dostawy. Koszt usługi będzie tym większy, im dalej będziesz znajdował się od najbliższej stacji.

Mobilny miechanik Warszawie Praga Północ jest nowy

Masz części potrzebne do zmodyfikowania swojego silnika, ale brakuje Ci umiejętności i narzędzi, aby to zrobić. Możesz do mnie zadzwonić, a nie minie wiele czasu, a przekonasz się, że i ja mogę sobie z tym poradzić. Weź pod uwagę, że jestem zarówno mechanikiem samochodowym, jak i kierowcą rajdowym, więc Mobilny mechanik samochodowy w Warszawie Praga Północ z przyjemnością pokaże Ci różnicę w osiągach i dynamice Twojego silnika.

Mobilny miechanik Warszawie Praga Północ jest nowy

Naprawa samochodów zabytkowych w Warszawie Praga Północ

Jestem do Państwa dyspozycji, aby pomóc w każdym rodzaju naprawy samochodów zabytkowych. Chętnie rozwiążę wszelkie problemy, które masz ze starszymi samochodami. Przywrócenie do życia zabytkowego samochodu będzie dla mnie fascynującym wyzwaniem i satysfakcją. Z pewnością będę czerpał przyjemność z wyzwania, jakim jest przywrócenie zabytkowego samochodu do jego pierwotnej świetności. Będzie to również satysfakcjonujące.