Laweta Praga Północ w Warszawie

Awarie samochodów na PradzePolnoc nie muszą być powodem do zmartwień. Oferujemy szybką pomoc, w tym naprawę samochodów i dojazd. Zadzwoń do nas po pomoc drogową

Laweta Praga Północ oferuje pomoc na drodze

Pomoc drogowa:

 • Diagnostyka dostępna dla klienta
 • Dojazd do klienta w przypadku napraw mechanicznych
 • Dojazd do klienta w celu naprawy elektrycznej
 • awaryjne uruchamianie samochodu

Po zatankowaniu słabego paliwa należy spuścić wodę z baku.

 • Holowanie samochodów osobowych
 • Holowanie Praga-Północ w Warszawie
 • Holowanie dostępne już od 150,00zl
 • Więcej szczegółów w zakładce cennik.
 • Holowanie Praga Północ
 • Holowanie samochodów bez usterki/awarii
 • Holowanie samochodów po wypadku
 • Holowanie samochodów kolekcjonerskich
 • Holowanie samochodów sportowych oraz samochodów, które mają niskie zawieszenie.

Przetransportujemy Państwa samochód lawetą w dowolne miejsce wskazane przez Państwa. W razie potrzeby możemy również zapewnić warsztat samochodowy.

Laweta Praga Północ
Laweta Praga Północ

Cennik pomocy drogowej holowania i Laweta Praga Północ Warszawa

Pomoc drogowa to holowanie, transport i naprawa samochodów z dojazdem do klienta – zwana również serwisem mobilnym. Nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie: „Ile kosztuje pomoc drogowa?”. Chętnie przeprowadzimy z Państwem rozmowę telefoniczną na temat wyceny każdej usługi indywidualnie. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny:

Holowanie samochodu do Warszawy

Cena holowania i Laweta Warszawa Praga Północ

Już od 150 zł

O ostatecznej cenie holowania decyduje waga pojazdu oraz jego przebieg. Koszty holowania mogą wzrosnąć, jeśli holowany samochód ma uszkodzoną ramę lub konieczne jest użycie wózka transportowego. Cena transportu naliczana jest za każdy kilometr przejechany przez samochód pomiędzy punktem A i B.

Naprawa samochodów w Warszawie

Koszt naprawy z dojazdem

Od 149 zł

Koszty naprawy z dojazdem mogą być negocjowane indywidualnie. Mechanik lub elektryk w Warszawie pobiera zazwyczaj opłatę w wysokości około 60,00 PLN, natomiast diagnostyka (w tym diagnostyka komputerowa), kosztuje około 89,000. Po diagnozie klient zostanie poinformowany o problemie i szacunkowym koszcie naprawy. Jeśli usterka nie wydaje się być skomplikowana, samochód zostanie naprawiony po podanej cenie. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Klient ma możliwość zaakceptowania lub odmowy zapłaty za naprawę.

Oferty autoholowania Praga Północ

Oferty autoholowania Praga Północ:

Wiele firm zajmujących się pomocą drogową oferuje w tym zakresie usługi holowania. Jest to tylko jedna z form naszej działalności. Zajmujemy się również udzielaniem pomocy w nagłych wypadkach podczas jazdy samochodem.

Jeśli nagle okaże się, że bak jest pusty wystarczy, że zadzwonisz do nas 24/7 pod nasz numer dyżurny i poinformujesz nas o rodzaju i ilości paliwa, które potrzebujesz. Nasi pracownicy szybko i tanio przetransportują je na miejsce. Oferujemy również wymianę uszkodzonych opon. Jeśli nie będziemy w stanie wymienić opony, odholujemy ją do najbliższego godnego zaufania warsztatu.

Szukasz lawety Warszawa do przewozu towarów lub holowania pojazdu? Możemy przewieźć wszystkie rodzaje przedmiotów, które nadają się do załadunku na lawetę, w tym quady, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, wózki widłowe i quady na terenie Warszawy oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie podjąć się długoterminowych i nowych zleceń od warszawskich firm, które oferują usługi transportowe. Przewieziemy Twój samochód do najbliższego mechanika w Warszawie, jeśli się zepsuje.

Nasza oferta z Kancelarii Prawnej Warszawa

Nasza oferta z Kancelarii Prawnej Warszawa

Transport samochodów osobowych, dostawczych lub zabytkowych lawetą

Transport na lawecie pojazdów uszkodzonych lub zdrowych, a także takich, które muszą być załadowane za pomocą wózków załadowczych.

Na lawecie można przewozić quady lub motocykle.

Transport łodzi na naszej przyczepie

Transport przyczep kempingowych na przyczepach i możliwość holowania

Transport przyczepą maszyn rolniczych, w tym ciągników, rekultywatorów oraz siewników, rozsiewaczy i innych maszyn

Transport maszyn budowlanych i innych materiałów na przyczepie, w tym skipy, koparki, ładowarki i wózki widłowe.

Przyczepa w Warszawie

Transport przyczepą z Warszawy

Transport przyczepą z Warszawy, Polski i całej Europy oferujemy w bardzo przystępnych cenach.

Możemy przewieźć Państwa przyczepą w celu realizacji jednorazowych lub długoterminowych zleceń.

Warszawa dysponuje flotą lawet, które mogą zagwarantować:

W pełni zabezpieczamy i ubezpieczamy wszystkie powierzone ładunki.

Nasze lawety są dobrze utrzymane, zawsze sprawne i gotowe do pracy.

Wszystkie lawety posiadają ubezpieczenie OC przewoźnika oraz zezwolenie na przewóz rzeczy.

Na życzenie klienta dojeżdżamy naszymi ciężarówkami do Warszawy i innych miast europejskich.

Ceny wraz z warunkami ustalane są indywidualnie.

HOLOWANIE WARSZAWA 24 H NA DOBĘ

Poszukują Państwo usługi holowania pojazdów? Szukasz usługi autoholowania dostępnej 24/7? Potrzebujesz odholować swój pojazd?

Możemy zapewnić holowanie pojazdów w Warszawie za bardzo rozsądną cenę, sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy autoholowanie dla wszystkich marek i modeli pojazdów na terenie Warszawy i okolic.

Usługi holownicze Warszawa

Usługi holownicze Warszawa

Nasza działalność opiera się na nowoczesnych holownikach. Bez nich profesjonalne firmy holownicze nie mogą funkcjonować. Dzięki temu, że dysponujemy aż czterema pojazdami do holowania, możemy obsługiwać teren całej Warszawy. Oferujemy szybkie, tanie holowanie i błyskawiczny dojazd do niemal każdej części Warszawy. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób usuwania pojazdów z dróg.

Holowanie w Warszawie

Holowanie w Warszawie

Polecamy Państwu naszą usługę holowania 24 godziny na dobę.

Są to nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy, z którymi stale współpracujemy. Partner może mieć pewność, że otrzyma najlepszą możliwą usługę, która uwzględnia jego potrzeby i wymagania. Naszymi autolawetami jesteśmy w stanie dostarczyć pojazdy nawet w najbardziej odległe zakątki Europy. Kierowcy posiadają dobrą znajomość zachodnioeuropejskich rynków, przepisów i prawa. Ułatwia to cały proces i zapobiega niepotrzebnym opóźnieniom. Ze względu na dużą ładowność, stabilne techniki mocowania i wszechstronność, nasze lawety są w stanie przewieźć wiele różnych typów pojazdów.

Holowanie samochodów Warszawa dostępne 24 godziny na dobę

Choć z większości naszych usług korzystają przede wszystkim kierowcy samochodów, to nie są oni naszymi jedynymi klientami. Możemy pomóc właścicielom motocykli, quadów, samochodów dostawczych. Na specjalne zamówienie możemy przewieźć maszyny budowlane lub rolnicze. Ze względu na swoje gabaryty i wagę wymagają one specjalnego podejścia. Aby ominąć niespodziewane przeszkody, takie jak mosty czy inne niskie przeszkody, każde zlecenie jest dobrze przygotowane. Pracownicy Drogowi Pomocnicy są wysoko wykwalifikowani i posiadają najbardziej aktualną wiedzę. Nasi klienci cenią sobie profesjonalizm naszych pracowników.