Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Praga Północ. Współpracujemy z niemal wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi z polskiego rynku oraz działamy na terenie Warszawy-Pragi Północ. Jeśli jesteś w potrzebie i niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach Pragi Północ sprawdź, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta stołecznego Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży motoryzacyjnej wypracowane przez lata, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni w swoim fachu. Gdy awaria jest prosta, może zostać usunięta od ręki, natomiast gdy jest poważniejsza, proponujemy zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów.

W ramach twojego assistance wykwalifikowany mechanik może usunąć usterkę w twoim aucie. Dzięki obecności na rynku przez lata nasza firma wypracowała szereg kontaktów do firm jakim można zaufać. W razie potrzeby wskażemy w profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną błyskawicznie zdiagnozowane oraz rozwiązane. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie wynaczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Praga Północ
I OKOLICACH